MAX Promocje - Najlepsza jakość w promocyjnych cenach w MAR-DOM Konin!

Skorzystaj z kompleksowej usługi przy zakupie i montażu drzwi, paneli i okien w promocyjnych cenach w firmie Mar-Dom.

Oferujemy sprzedaż detaliczną drzwi wejściowych do mieszkania i domu jednorodzinnego, drzwi wewnętrznych do pokoju i do łazienki, paneli podłogowych i deski barlineckiej oraz okien PVC. Drzwi zewnętrzne SETTO i MK-DOOR oraz wewnętrzne DOTIIE, których jesteśmy producentem, oferujemy OD RĘKI! Zapraszamy do punktu sprzedaży detalicznej od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 19:00, w soboty od 8:00 do 15:00.

Przyjdź i porozmawiaj z naszymi specjalistami, aby uzyskać więcej porad i informacji na temat naszej oferty (MAR-DOM ul. Europejska 32 Konin) albo skontaktuj się z nami telefonicznie - sprawdź dane kontaktowe

Akcja minus 14% na kolekcję ZODIAK. Szczegóły u doradców.
Akcja minus 14% na kolekcję ZODIAK
Akcja minus 10% na kolekcję SYMFONIA. Szczegóły u doradców.
Akcja minus 10% na kolekcję SYMFONIA
Kup swoje wymarzone drzwi taniej! -75%! Szczegóły u naszych doradców.
RATY 0% na cały asortyment tylko do 31 lipca 2024. Szczegóły u naszych doradców.
Promocja na panele winylowe VOX z kolekcji RIGIO. 10 wybranych modeli. Szczegóły oczywiście jak zwykle u naszych doradców.
Promocja na wodoodporne panele laminowane SENSA. 5 wybranych modeli. Szczegóły oczywiście jak zwykle u naszych doradców.
Super promocja! na podłogi wysokociśnieniowe Berry Alloc. Wybrane modele: original, grand avenue, grand majestic. Szczegóły oczywiście jak zwykle u naszych doradców.
Na drzwi wewnętrzne (drzwi do pokoju, drzwi do łazienki) marki DOTIIE nie musicie czekać! Najpopularniejsze drzwi wewnętrzne białe, drzwi wewnętrzne szare i drzwi wewnętrzne w kolorze drewna DOSTĘPNE OD RĘKI!

Promocja na podłogi Barlinek w MAR-DOM Konin

MAX PROMOCJE na skrzydła drzwiowe ERKADO. Model PESCA 1 w kolorze dąb halifax - 399 zł. Model PERA 2 i PERA 3 kolor śnieżniobiały, konstrukcja ramiakowa - 539 zł. Dostępne szerokości od 70 do 90 cm. Szybka realizacja! Szczegóły promocji można uzyskać bezpośrednio u doradców.

PROMOCJA skrzydło drzwiowe PESCA 399 zł - MAR-DOM Konin

Wybrane modele drzwi zewnętrznych stalowych marki SETTO w promocji -20%. Szczegóły oczywiście jak zwykle u naszych doradców.
Wybrane modele drzwi zewnętrznych stalowych marki SETTO w promocji -20%. Szczegóły oczywiście jak zwykle u naszych doradców.
Promocja DRZWI ZEWNĘTRZNE WEJŚCIOWE SETTO - wybrane modele -20% TANIEJ od cen katalogowych. Szczegóły promocji i lista wybranych modeli objętych promocją u sprzedawcy.

Promocja drzwi wejściowe zewnętrzne MAR-DOM Konin

Promocja OKNA -30% TANIEJ - szczegóły promocji i lista modeli okien objętych promocją dostępna u sprzedawcy

Promocja okna MAR-DOM Konin

PROMOCJA! -20% na drzwi z kolekcji Auri i Reva z firmy DRE. Szczegóły u doradców.
Drzwi wewnętrzne DRE Auri Reva - promocja MAR-DOM Konin
PROMOCJA! -20% na drzwi z kolekcji Estra z firmy DRE. Szczegóły u doradców.
Drzwi wewnętrzne DRE Estra 5 - promocja MAR-DOM Konin
OD 1 do 30.04.2024 promocyjna cena na 3 dekory podłóg winylowych marki VinylTechLab
Promocja na panele podłogowe w klasie ścieralności AC6, grubości 10 mm, odporne na kontakt z wodą aż do 72 godzin, z kolekcji FIORI firmy SWISS KRONO do 30 kwietnia 2024. Szczegółowe informacje na temat promocji uzyskacie oczywiście u naszych doradców.
Podłogi firmy SWISS KRONO z kolekcji AURUM DOLCE w promocyjnej cenie do 31 grudnia 2023. Szczegółowe informacje na temat promocji uzyskacie oczywiście u naszych doradców.
BLACK FRIDAY Promocja - rabat do 50% od cen katalogowych na drzwi wejściowe marki SETTO w grubości skrzydła 56 mm i szerokości skrzydła 80N
BLACK FRIDAY Promocja - rabat -25% na nowe okna do domu bądź mieszkania. Promocja obejmuje wybrane modele okien.
BLACK FRIDAY Promocja - rabat -15% na wszystkie modele drzwi wewnętrznych marki PORTA.
BLACK FRIDAY Promocja - rabat -25% na drzwi wewnętrzne marki DOTIIE. Promocja obejmuje modele: IKARIA, IZYDA, KASANDRA i PALOMA w wybranej kolorystyce.
Promocja na panele Strzał w 10 - Berry Alloc
Od 1 lipca przygotowaliśmy dla Was kolejne dwie #promocje na drzwi wewnętrzne. 20% rabatu od cen katalogowych na skrzydła drzwiowe DRE z kolekcji PREMIUM, i 20% rabatu od cen katalogowych na skrzydła drzwiowe PORTA z kolekcji VERTE HOME i VECTOR PREMIUM. Promocja trwa do 30.09.
PROMOCJA -20% na dwa modele drzwi wewnętrznych marki DRE od 2 stycznia do 30 września 2023. Modele objęte promocją: Auri i Reva

Drzwi wewnętrzne DRE - PROMOCJA -20% w MAR-DOM Konin

Od 1 do 31 sierpnia 2023 promocyjne ceny na panele winylowe VinylTechLab. Modele objęte promocją: Dąb Ginger i Dąb Versailles. Szczegółowe informacje na temat promocji uzyskacie oczywiście u naszych doradców.
Panele winylowe promocja MAR-DOM Konin
Panele podłogowe w klasie ścieralności AC5, grubości 8 mm, odporne na kontakt z wodą aż do 24 godzin, z kolekcji VOLO firmy SWISS KRONO w promocyjnej cenie do 31 sierpnia 2023. Szczegółowe informacje na temat promocji uzyskacie oczywiście u naszych doradców.
Wyślij raty na wakacje! Tylko w MAR-DOM raty ze stałym oprocentowaniem, bez prowizji banku.
Raty MAR-DOM Konin - pierwsza rata we wrześniu
Do końca lipca 2023 roku w naszym punkcie sprzedaży JODŁA KLASYCZNA, DESKA WARSTWOWA, DESKA FORNIROWANA DIAMETT w SUPER PROMOCJI! Szczegóły promocji jak zawsze u doradców.
PROMOCJA na panele laminowane BerryAlloc z kolekcji CHATEAU. Panele z tej kolekcji to wyjątkowy laminat układany w jodełkę łączący nowoczesność i tradycję w przyciągający wzrok sposób. 

KUP DRZWI ZEWNĘTRZNE SETTO bądź MK-DOOR i WYBIERZ GRATIS: MONTAŻ GRATIS lub 10% rabatu. Szczegóły promocji można uzyskać bezpośrednio u doradców.

PROMOCJA montaż gratis lub rabat - MAR-DOM Konin

Do końca maja 2023 roku w naszym punkcie sprzedaży JODŁA KLASYCZNA DIAMETT w SUPER PROMOCJI! Szczegóły promocji można uzyskać bezpośrednio u doradców.

Do końca maja 2023 roku w naszym punkcie sprzedaży DESKA FORNIROWANA DIAMETT w SUPER PROMOCJI! Szczegóły promocji można uzyskać bezpośrednio u doradców.

Z okazji 25 urodzin przygotowaliśmy dla was specjalną promocję "do -25% rabatu" od cen katalogowych na wybrane produkty z naszej oferty: drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, oświetlenie, tapety, pergole, panele laminowane. Zapraszamy serdecznie już dziś! Szczegóły promocji jak zwykle u naszych doradców.
Promocja na 25 urodziny MAR-DOM Konin
PROMOCJA PERGOLE - MAR-DOM Konin
PROMOCJA -15% na panele podłogowe SwissKrono - od 8 listopada do 31 grudnia 2022 wszystkie panele podłogowe firmy Swiss Krono z rabatem -15% od cen katalogowych. Szczegóły promocji jak zwykle u naszych doradców.

PROMOCJA -15% panele podłogowe Swiss Krono

PROMOCJA -20% na wybrane modele drzwi wewnętrznych marki DRE od 19 kwietnia do 31 grudnia 2022. Modele objęte promocją: Auri, Binito i Reva

Drzwi wewnętrzne DRE - PROMOCJA -20% w MAR-DOM Konin

DRZWI OKNA PANELE KOSTKA BRUKOWA W PROMOCJI "WAKACJE BEZ RAT" Pierwsza rata po wakacjach - Szczegóły promocji można uzyskać bezpośrednio u sprzedawców.

Drzwi panele okna na raty w MAR-DOM Konin

Promocja na panele winylowe marki BEST LAMINATE- wybrane kolory: Adduri Jesion Naturalny, Livanti Dąb Ciemny, Adduri Dąb Amerykański, Livanti Dąb Wielokolorowy i Livanti Beton Jasny do 30 kwietnia 2022 w cenie 99,00 zł za m2. Szczegóły promocji u sprzedawcy.

Panele winylowe MAR-DOM Konin PROMOCJA

PROMOCJA TYGODNIA na panele laminowane - Dąb Szafran (to niepowtarzalny design zamknięty w wąskiej klepce, uszlachetnionej głęboko szczotkowaną strukturą 3D) i Dąb Westminster (zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych panele stanowią integralny element wystroju).

Panele laminowane MAR-DOM Konin PROMOCJA

PROMOCJA TYGODNIA na panele laminowane - Dąb Angelli (dzięki nieregularnemu usłojeniu, stanowią one doskonałą alternatywę dla drewnianych desek podłogowych) i Dąb Saragossa (to nie tylko znakomita jakość, ale również kreująca nastrój i podkreślająca charakter wnętrza kolorystyka).

Panele laminowane MAR-DOM Konin PROMOCJA

Drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, panele podłogowe laminowane, podłogi drewniane, okna oraz kostka brukowa - od 22.02 do 22.03.2022 w promocji na 10 rat z niskim oprocentowaniem. Szczegóły promocji u sprzedawcy.

Drzwi panele okna Konin - na raty

RATY 10x0% od 21 stycznia do 31 stycznia 2022 na cały asortyment w MAR-DOM Konin: drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, panele podłogowe, podłogi drewniane, okna

Raty 10x0% na drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, panele podłogowe i okna w MAR-DOM Konin

BLACK FRIDAY Promocja- rabat -30% od cen katalogowych na wybrane modele drzwi zewnętrznych marki SETTO i rabat do -30% od cen katalogowych na wybrane modele drzwi wewnętrznych marki DOTIIE
Black Friday drzwi zewnętrzne promocyjna cena
Promocja Black Friday na panele Dąb Sierra
Promocja Black Friday panele Dąb Westminister
Promocja Black Friday panele Livanti Dąb Jasno Szary
Promocja Black Friday na kostę brukową
Kup na raty dzisiaj, a zacznij spłacać za 4 miesiące - promocja w MAR-DOM Konin Raty z odroczoną spłatą pierwszej raty w MAR-DOM'ie na cały asortyment.

Promocja MAR-DOM Konin - raty na drzwi, okna i panele

PROMOCJA TRZY NA TRZY - Ty kupujesz, Ty wybierasz.
Kup drzwi zewnętrzne SETTO i wybierz: MONTAŻ GRATIS, DRUGIE DRZWI GRATIS, albo USTAL WŁASNY RABAT!

Promocja Trzy na Trzy na drzwi zewnętrzne w MAR-DOM Konin

DRZWI NA MIARĘ BLOKU - Szybki i łatwy montaż bez poszerzania otworu na drzwi. Drzwi wejściowe do mieszkania/drzwi do bloku/drzwi klatkowe już od 849 zł 

Promocja na drzwi wejściowe do mieszkania w bloku w MAR-DOM Konin

Promocja MAX RABATY - Panele podłogowe Dąb Saragossa w cenie 39,90 zł za m2. Idealnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Panele z kolekcji Exclusive to podłoga z nowoczesną głęboką strukturą, którą dodatkowo podkreśla 4 stronna V-fuga. Takie rozwiązanie sprawi, że wnętrza nabiorą szyku i elegancji. Klasa ścieralności: AC4, grubość: 8 mm, 4-stronna fuga.

Promocja MAX RABATY na panele laminowane AC4 8mm V-fuga

WYPRZEDAŻ SKRZYDEŁ DRZWI WEWNĘTRZNYCH PEŁNYCH DOTIIE w cenie 99 zł za skrzydło bez ościeżnicy - - Drzwi w kolorach: kasztan, olcha, wiśnia, jesion. Szerokość skrzydeł: 60, 70, 80, 90 cm. Cena ościeżnicy stałej: 89 zł | Wyprzedaż do wyczerpania zapasów.
O szczegóły zapytaj regionalnego szefa sprzedaży.

PROMOCJA 10x0% - Drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, okna, panele i kostka brukowa GOLD BRUK na 10 rat z oprocentowaniem 0% od 5 do24 grudnia.

Kredy na zakup tpwarów i usług oferowany przez Santander Consumer Bank S.A.

Raty 10x0% na drzwi, panele i okna w MAR-DOM Konin

Promocja na skrzydło drzwiowe Stefania z kolekcji Exclusive marki drzwi wewnętrznych DOTIIE. Od 9 do 31 października skrzydło w cenie 429,00 zł. Do skrzydła proponujemy czarną klamkę Boxer w cenie 45,90 zł. Model Stefania 4, Stefania 1 (model łazienkowy) oraz model Stefania (bez przeszkleń) w kolorze białym dostępne są OD RĘKI.

Drzwi do pokoju białe promocja - Stefania 4 marki DOTIIE

BLACK FRIDAY Promocja- rabat -30% od cen katalogowych na wybrane modele drzwi zewnętrznych marki SETTO i rabat do -30% od cen katalogowych na wybrane modele drzwi wewnętrznych marki DOTIIE
Black Friday drzwi zewnętrzne promocyjna cena
BLACK FRIDAY Promocja- rabat -25% na nowe okna do domu bądź mieszkania
Okna Konin Promocja - Black Friday 2020 w MAR-DOM Konin
BLACK FRIDAY- promocyjne ceny na panele podłogowe Dąb Topaz i Dąb Heliodor firmy Egger o grubości 8 mm i klasie odporności AC4 w cenie 36,90 za m2 oraz Dąb Nike firmy Kronopol także o grubości 8 mm i klasie odporności AC4 w cenie 54,90 za m2
Promocja Black Friday panele Dąb Nike firmy Kronopol
Promocja Black Friday panele Dąb Topaz firmy Egger
Promocja Black Friday panele Dąb Heliodor firmy Egger
Promocja Black Friday deska kompozytowa Seqo
Raty 10x0% od 25 maja do 7 czerwca 2020 roku na drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, panele laminowane, podłogi drewniane czy okna w MAR-DOM Konin

Raty 10x0% na panele laminowane Kronopol w MAR-DOM Konin

Raty 10x0% na panele laminowane Kronopol w MAR-DOM Konin

Raty 10x0% na drzwi wewnętrzne DOTIIE w MAR-DOM Konin

Raty 10x0% na białe drzwi pokojowe DOTIIE w MAR-DOM Konin

Raty 10x0% na drzwi zewnętrzne SETTO w MAR-DOM Konin

Raty 10x0% na drzwi wejściowe MK-DOOR w MAR-DOM Konin


Szukaj

Menu

Koszyk

Brak produktów

0,00 pln Suma

Zobacz koszyk

Produkt dodano do koszyka
Ilość:
W koszyku znajduje się: 0 prod. W koszyku znajduje się: 0 prod.
Wartość produktów:
Kontynuuj zakupy Idź do koszyka