Aktualności

Nominacja w kategorii: Mała i średnia firma roku
Dodano: 28.02.2017
Nasza firma została nominowana do konkursu organizowanego przez Prezydenta Miasta Konina do statuetki Złotego Konia w kategorii: Mała i średnia firma roku
Szkolimy się dla Was !!!
Dodano: 17.10.2016
Jesteśmy elastyczną firmą, ukierunkowaną na rozwój, pragniemy sprostać wymaganiom rynku i odpowiedzieć na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. Szkolimy się dla Was !!!
5 URODZINY MRÓWKA BEZAK ŚWIEBODZIN
Dodano: 22.09.2016
Chętnie uczestniczymy w uroczystościach naszych partnerów handlowych. 5 URODZINY MRÓWKA BEZAK ŚWIEBODZIN
Film reklamowy Setto
Dodano: 22.04.2016
Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego nasza markę SETTO !
Powstaje nowa HALA
Dodano: 11.03.2016
Realizacja kolejnych planów a następne czekają w kolejce. Powstaje nowa hala, rozwijamy się nieustannie. Za wszelkiego rodzaju utrudnienia przepraszamy.
Mikołajki 2015 !!!
Dodano: 09.12.2015
Dnia 5 grudnia do Mar- Domu zawitał Mikołaj . Mikołaj w Mar-Domie częstował słodyczami, rozdawał prezenty, oraz wysłuchał życzeń. Zostały wykonane wspólne, pamiątkowe zdjęcia. Świąteczny i magiczny nastrój towarzyszył nam tego dnia. Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami.
Akademia Młodej Przedsiębiorczości !!! Projekt realizowany przez Konińską Izbę Gospodarczą.
Dodano: 13.11.2015
Akademia Młodej Przedsiębiorczości. Projekt jest realizowany przez Konińską Izbę Gospodarczą, Miasto Konin i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Koninie ze współpracy z lokalnymi instytucjami i firmami, jest adresowany do studentów PWSZ w Koninie. Dzisiaj mogliśmy uczestniczyć i gościć studentów biorących udział w projekcie.
Nowa wersja strony www.mar-dom.com.pl
Dodano: 16.09.2015
Rusza nowa wersja strony internetowej firmy. W ramach nowego układu i kolorystyki strony prezentujemy podstawowe informacje o firmie. Nowa strona jest zapowiedzią zmian i rozwoju naszej działalności. Zapraszamy Klientów do zapoznania się z naszą oferta.
Klamki Axa
Dodano: 16.09.2015
Do naszych drzwi zewnętrznych SETTO polecamy klamki i wkładki firmy AXA. Okucia wykonane z pełnych profili aluminiowych, dodatkowo anodowane co zapewnia odporność na korozję oraz warunki atmosferyczne. Klamki AXA mają prosty a zarazem elegancki kształt Ich atutem jest brak śrub montażowych od zewnętrznej strony drzwi, co jest nieodzowną cechą okuć antywłamaniowych dla drzwi zewnętrznych. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu promującego klamki Axa.Film znajduje się w dziale Inspiracje.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij