Kontakt

Centrum Podłóg i Drzwi Mar-Dom
ul. Europejska 32
62-500 Konin

poniedziałek - piatek: od 8:00 do 19:00
sobota: od 8:00 do 16:00
niedziela: od 10:00 do 16:00

DZIAŁ SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

tel. 63 211 22 72 wew. 10 
tel. 63 211 22 42 wew. 10 
 

Dariusz Łuczak - Dyrektor firmy
e-mail: darek@mar-dom.com.pl, tel. 513 089  768
tel. 63 211 22 42 wew.34

Anna Górniak - kierownik działu finansowego
e-mail: ania@mar-dom.com.pl,
tel. 63 211 22 42 wew.12, tel. 519 081 233

Agnieszka Czajkowska - kierownik działu sprzedaży
e-mail: agnieszka@mar-dom.com.pl
tel. 63 211 22 42 wew.10, tel. 887 341 301

DZIAŁ MARKETINGU I REKLAMY

Jolanta Sztuba - specjalista ds. marketingu i reklamy
e-mail: jola@mar-dom.com.pl, tel. 509 265 664

 

 

 

 

 

Regionalny podział
na przedstawicieli handlowych

 

 

 

Formularz kontaktowy

DZIAŁ SPRZEDAŻY HURTOWEJ

Piotr Ziółkowski - Dyrektor handlowy
e-mail: piotr@setto.pl, tel: 508 088 668

Mariusz Chwaliszewski - regionalny szef sprzedaży
e-mail: mariusz@setto.pl, tel. 515 264 560

Paweł Sokołowski - regionalny szef sprzedaży
e-mail: pawel.s@setto.pl, tel. 508 243 877

Piotr Węgielski -  regionalny szef sprzedaży
e-mail: piotr.w@setto.pl, tel. 505 034 990

Przemysław Dąbrowski -  regionalny szef sprzedaży
e-mail: przemek@setto.pl, tel. 571 335 721

LOGISTYKA

Waldemar Proszowski - kierownik sprzedaży hurtowej
e-mail: waldek@mar-dom.com.pl, tel. 507 314 013
tel. 63 211 22 42 wew.24

Szymon Garwol - specjalista d/s sprzedaży hurtowej
e-mail: szymon@mar-dom.com.pl
tel. 63 211 22 42 wew.26

REKLAMACJE

Mariusz Szewczyk - specjalista d/s reklamacji
e-mail: reklamacja@mar-dom.com.pl
tel. 63 211 22 42 wew.27, tel. 517 187 598

SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ GOLD-BRUK

Adrian Kaczmarek - doradca klienta hurtowego i detalicznego
e-mail: adrian@goldbruk.eu, tel. 519 428 319

Iwona Frątczak - doradca klienta detalicznego
tel. 534 979 090

SPRZEDAŻ WĘGLA

Daniel Pawlak - doradca klienta sprzedaży węgla
e-mail: wegielpolski@mar-dom.com.pl
tel. 733 235 745

 

 

 

 

MAPKA DOJAZDU

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij