Kontakt

poniedziałek - piątek: od 8:00 do 19:00
sobota: od 8:00 do 16:00
niedziela handlowa: od 10:00 do 16:00

DZIAŁ SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

tel. 63 211 22 72 wew. 10 
tel. 63 211 22 42 wew. 10 
 

Agnieszka Czajkowska - Kierownik działu sprzedaży
e-mail: agnieszka@mar-dom.com.pl
tel. 63 211 22 42 wew.10, tel. 887 341 301

Anna Górniak - Kierownik działu finansowego
e-mail: ania@mar-dom.com.pl
tel. 63 211 22 42 wew.12, tel. 519 081 233

Dariusz Łuczak - Dyrektor firmy
e-mail: darek@mar-dom.com.pl
tel. 63 211 22 42 wew.34, tel. 513 089 768

DZIAŁ MARKETINGU I REKLAMY

Jolanta Sztuba - Marketing manager
e-mail: jola@mar-dom.com.pl, tel. 509 265 664

 

 

 

 

Regionalny podział
na przedstawicieli handlowych

 

 

DANE REJESTRACYJNE FIRMY

MAR-DOM Kwieciński Spółka z o.o.
ul. Europejska 32, 62-500 Konin
NIP: 6653023044

KRS: 0000781897, wpisany do Sądu Rejonowego w Poznaniu - Nowe Miasto
i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego: 2 000 000,00 zł

Konto bankowe:
Santander Bank Polska - numer: 50 1090 1199 0000 0000 1902 0612

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

REGIONALNI SZEFOWIE SPRZEDAŻY SETTO i DOTIIE

Mariusz Chwaliszewski - Regionalny szef sprzedaży
e-mail: mariusz@setto.pl, tel. 515 264 560

Mariusz Domanowski - Regionalny szef sprzedaży
e-mail: mariusz.domanowski@setto.pl, tel. 502 355 302

Łukasz Kwaśniak - Regionalny szef sprzedaży
e-mail: lukasz.kwasniak@setto.pl, tel. 508 243 877

Radosław Nagiel - Regionalny szef sprzedaży
e-mail: radoslaw.nagiel@setto.pl, tel. 571 335 721

Piotr Węgielski - Regionalny szef sprzedaży
e-mail: piotr.w@setto.pl, tel. 505 034 990

Piotr Ziółkowski - Dyrektor handlowy
e-mail: piotr@setto.pl, tel: 508 088 668

DZIAŁ SPRZEDAŻY HURTOWEJ

Arkadiusz Balcerzak - specjalista d/s sprzedaży hurtowej
e-mail: arek@mar-dom.com.pl
tel. 63 211-22-42 wew.24

Joachim Fabiś - specjalista d/s sprzedaży hurtowej
e-mail: joachim.fabis@mar-dom.com.pl
tel. 63 211-22-42 wew.24

LOGISTYKA

Szymon Garwol - specjalista d/s sprzedaży hurtowej
e-mail: szymon@mar-dom.com.pl
tel. 63 211 22 42 wew.26

Waldemar Proszowski - kierownik sprzedaży hurtowej
e-mail: waldek@mar-dom.com.pl, tel. 507 314 013
tel. 63 211 22 42 wew.24

REKLAMACJE

Mariusz Szewczyk - specjalista d/s reklamacji
Formularz reklamacyjny
e-mail: reklamacja@mar-dom.com.pl
tel. 63 211 22 42 wew.27, tel. 517 187 598

SPRZEDAŻ KOSTKI BRUKOWEJ GOLD-BRUK

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Iwona Frątczak - doradca klienta detalicznego
e-mail: iwona@goldbruk.pl, tel. 534 979 090

Sebastian Witkowski - doradca klienta detalicznego
e-mail: sebastian@goldbruk.pl, tel. 534 979 090

SPRZEDAŻ HURTOWA

Adrian Kaczmarek - manager sprzedaży
e-mail: adrian@goldbruk.pl, tel. 519 428 319

SPRZEDAŻ WĘGLA

Daniel Pawlak - doradca klienta
e-mail: wegielpolski@mar-dom.com.pl
tel. 733 235 745

 

 

 

 

MAPKA DOJAZDU

W związku z Rozporządzeniem Ochronny Danych Osobowych pragniemy poinformować, że jako MAR-DOM Kwieciński Sp. z o.o. jesteśmy administratorem danych osobowych i przetwarzamy je w sposób bezpośredni oraz zgodny z prawem. Aby przeczytać więcej kliknij tutaj. Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij

Pokaż formularz